משחות שיניים מומלצות


אף על פי שמשחות שיניים אינם יכולות להלבין אותן, הרי שהן כן יכולות לסייע בהסרת כתמי שיניים ובמקרים מסוימים גם להעניק ברק לשיניים. לשם כך, יש להקפיד על צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום, ולבצע אותו בצורה נכונה, על גבי כל פני שטח השן ובצורה עדינה על מנת שלא לגרום לו נזק.

5 משחות שיניים מומלצות:
אלג'דיום – משחת שיניים מבוססת על מיקרו חלקיקים עם סודיום ביקרבונט אשר מאפשרים ניקוי מהיר ויסודי של השיניים. המשחה מכילה כלורהקסידין (חומר נוגד חיידקים) במינון נמוך, כך היא גם מאפשרת לחטא את השיניים ללא חשש תוך שמירה על הצבע והברק שלהן.

קולגייט – משחת השיניים מהפופולאריות בעולם, כוללת סוגי משחות שונות, המומלצות מתוכן הן, אופטיק וויט (Optic White), מקס וויט וואן (MaxWhite One) ומקס וויט ואן אקטיב (MaxWhite One active)..

המשחות של קולגייט מעניקות גוון לבן בהיר לשיניים תוך זמן קצר, זאת בזכות מיקרו חלקיקים של רכיבים שונים שבין היתר גם מונעים הצטברות של אבן שן. כמו כן, המשחות מעניקות ברק לשיניים.

אורביטל – החברה פיתחה סוגים שונים של משחות במהלך השנים, ביניהן, משחה אחת להלבנה ומשחה נוספת שגם מלבינה וגם עוזרת לטיפול באבן השן.
 
אוקסיפרש – משחת השיניים מכילה פלואוריד ומסייעת בשלוש פעולות: מונעת התפתחות עששת, מסירה כתמים, מטפלת בבעיות חניכיים חוזרות.

אורל B – ניתן למצוא שתי משחות מומלצות: אורל B קומפליט, משחת שיניים שמשלבת כדוריות מי פה לניקוי והלבנה, ואורל B 123, שמחזקת את השיניים, מלבינה אותן ומרעננת.

מדוע חשוב להשתמש בתכשירים לשטיפת פה
מלבד שימוש במשחות שיניים באופן תדיר, רצוי להשתמש גם בתכשיר לשטיפת פה. תכשירים אלו עוזרים בטיפול נגד ריח רע מהפה, מונעים עששת, מרעננים את הנשימה ומכילים פולואוריד.

ניתן למצוא במרפאות שיניים ובבתי מרקחת תכשירים לשטיפה, בין היתר של חברות קולגייט, אורביטל, אורל.
 
צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם
טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב