צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם

להלבין שיניים 

השיניים הם האיבר הראשון שנפגשים איתו אנשים שאנו מגיעים עימם במגע. הפנים כמובן הן אלו שמייצגות אותנו אל מול אנשים אחרים וברגע שמחייכים השיניים נחשפות. שיניים אסתטיות ולבנות הן שיניים יפות והן יכולות להשפיע על המראה החיצוני הכולל. לא לחינם עוד ועוד אנשים רוצים להלבין שיניים, הן לפני אירוע ספציפי או פגישה רומנטית והן בחיי היום יום לפני שהם נפגשים עם אנשים. להלבין שיניים אפשר בכמה דרכים אך זה מתחיל עם ניקוי אבן ולאחר מכן צריך חומר להלבנת שיניים. גם מי שיש לו שיניים תותבות זמן רב יצטרך ניקוי שיניים תותבות בכדי שהן תיראנה בדיוק כמו שיניים טבעיות.

מי צריך להלבין שיניים?
להלבין שיניים צריך כל מי שלא חש בנוח עם צבע השיניים שלו. שיניים כהות או מוכתמות יכולות להיות ממספר סיבות. מראה השיניים הוא תורשתי כך שזה יכול להיות מולד ויכול להיות בגלל פגם כלשהוא, ויכול כמובן להיגרם בגלל תזונה לקויה ואכילת מאכלים שגורמים אט אט לשיניים להיראות כהות ומוכתמות יותר. להלבין שיניים צריך בדרך כלל מי ששותה הרבה קפה שהוא אחד החומרים שגורמים לכתמים בשיניים וכמובן, מי שמעשן יסבול מכתמים צהובים בשיניו מה שיכול להיראות גם מאוד לא אסתטי. אז איפה אתם רוצים לעשות טיפול הלבנת שיניים? באיזו מרפאה? אילו שיטות קיימות? על כל אלו תוכלו לקבל ייעוץ במרפאה המתקדמת בתחום באזור תל אביב, מרפאת אסתטיק ליין.

טיפול מקצועי ויחס אישי
אם אתם צריכים ניקוי אבן, ניקוי שיניים תותבות או צרכים חומר להלבנת שיניים או להלבין שיניים בכל שיטה אחרת במרפאת אסתטיק ליין תקבלו את ההצעות הטובות ביותר. מרפאת אסתטיק ליין היא המומחית בטיפולי שיניים באזור והרופאים בה מומלצים על ידי לקוחות רבים שקיבלו מהם טיפול. צוות המרפאה עושה את עבודתו לא רק בשביל להתפרנס אלא גם בשביל להפוך את טיפול השיניים לא נעים ככל שיהיה לחוויה חיובית ועושה זאת עם יחס אישי, עם חיוך, עם הסברים מקיפים וכמובן, עם מכשור מתקדם ועם הרמה המקצועית והסטנדרטים הגבוהים בהם הוא עובד.
 

מאמרים:

טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב