צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם

טיפול שיניים בהרדמה כללית 

אם בעבר אי אפשר היה לעשות טיפול שיניים בהרדמה כללית הרי שהיום טיפול כזה הוא חלק מעולם רפואת השיניים המודרנית. רפואת השיניים מתקדמת יותר ויותר ויש עוד ועוד מקרים שמצריכים טיפול שיניים בהרדמה כללית ויש רופאים שאף מוסמכים לבצע את הפרוצדורה הזו. בטיפול כזה יש אומנם סיכונים רבים יותר מאשר בטיפול ללא הרדמה כללית אלא רק עם הרדמה מקומית, סכנות של כאבי גרון או אי נוחות בבליעה בגלל האינטובציה, שימוש בכמות חומרי הרדמה לא נכונה, תגובה אלרגית, היפותרמיה ובעיות אחרות. אך לעיתים אין ברירה וחייבים לבצע את הפרוצדורה הזו והנה כמה מקרים בהם יש צורך בה.

מתי צריך טיפול שיניים בהרדמה מלאה?
יש כמה מקרים בהם יש צורך באותו טיפול שיניים בהרדמה כללית. מקרה אחד הוא בעיית אלרגיה חריפה לחומרי הרדמה מקומיים מה שאומר שאי אפשר לעשות בהם שימוש, מקרה נוסף בו צריך טיפול שיניים בהרדמה כללית הוא כשיש מחלות כלי דם או כליות שמצריכים טיפול אינטנסיבי, מקרה נוסף הוא כשיש דלקת פה פנים וכמובן, במקרה והמטופל סובל מחרדה כה גדולה עד שהוא לא מוכן בשום אופן לעשות את הטיפול בהכרה מלאה. יש רופאי שיניים שמוסמכים אם כן לבצע טיפולים כאלו והם עושים בדרך כלל עוד מגוון טיפולים כמו כתר שן, כמו ניתוח הרמת סינוס וטיפולים מתקדמים אחרים. אם אתם מחפשים מרפאת חירום שיניים שעושה גם את הטיפולים הללו, מרפאת אסתטיק ליין היא המרפאה אותה אתם מחפשים.

טיפולי שיניים עושים רק במרפאת אסתטיק ליין
אם אתם מחפשים מרפאת חירום שיניים שעושה גם טיפולים אחרים כמו כתר שן וטיפולים מתקדמים כמו ניתוח הרמת סינוס וכמובן טיפול שיניים בהרדמה כללית ואתם מחפשים ייעוץ מקצועי וטיפול איכותי הגעתם למקום הנכון. מרפאת אסתטיק ליין נחשבת למרפאה המתקדמת ביותר באזור, עם הרופאים הטובים ביותר ועם המיכשור המתקדם ביותר. במרפאת אסתטיק ליין יש צוות מקצועי שישמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה כמו גם לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד בהתאם לטיפול אותו אתם צריכים.
 

מאמרים:

טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב