צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם

השתלות שיניים במרכז 

מי לא רוצה שיניים מלאות? כולנו רוצים, ומי שחסרות לו שיניים יכול להיות מושפע מכך לא רק במראה החיצוני והאסתטי. שיניים חסרות יכולות לגרום גם לבעיות בדיבור מה שיכול להיות מאוד לא נעים כשנמצאים עם אנשים אחרים, יכולות לגרום לבעיות בלעיסה עד כדי אי יכולת ללעוס בכלל ויכולות לגרור בעקבותיהן עוד ועוד בעיות בחלל הפה. השתלות שיניים במרכז למי שגר באזור הן הפתרון לבעיה הזו והיום עם הטכנולוגיות המתקדמות כל אחד יכול לעשות את זה ובלי "לפשוט את הרגל". השתלות שיניים במרכז שונות בתכלית מטיפולים שונים כמו טיפול בכאבי שיניים או טיפול שורש כאבים או עזרה ראשונה מרפאת שיניים והן צריכות להתבצע על ידי המומחים בתחום. במרפאת אסתטיק ליין בתל אביב תמצאו את אותם מומחים שישקמו את הפה שלכם.

מה גורם לחוסר של שיניים
השתלות שיניים במרכז מגיעות אם כן בעקבות חוסר של שיניים שיכול להיגרם ממספר סיבות. חוסר של שיניים שמצריך השתלות שיניים במרכז יכול להיות בגלל פגם מולד כלשהוא, יכול להיות בשל שחיקה של השן עד שהיא מגיעה למצב בו היא כמעט ולא קיימת, יכול להיגרם בגלל טראומה לפה כמו מפגש עם חפץ קהה ויכול להיגרם בשל מחלת חניכיים חריפה. עוד סיבות לחוסר של שיניים יכולות להיות ריקבון של השן או טיפול שורש שנכשל וכל המקרים הללו מובילים לכיוון אחד – השתלה של שיניים חדשות.

השתלות שיניים עושים רק באסתטיק ליין!
אם אתם צריכים השתלות שיניים במרכז הגעתם למקום הנכון. מרפאת אסתטיק ליין מספקת את כל סוגי טיפולי השיניים, טיפולים כמו עזרה ראשונה מרפאת שיניים, טיפול בכאבי שיניים, טיפול שורש כאבים שדורשים טיפול, הלבנת שיניים, שיקום הפה ומה לא... מרפאת השיניים אסתטיק ליין מורכבת מארבעה רופאים וטכנאי שיניים אשר עושים עבודה מצויינת  ומקבלים עוד ועוד פידבקים חיוביים מלקוחות המרפאה. צוות המרפאה עובד עם המיכשור הטוב ביותר ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ועושה את הכל על מנת להשאיר חוויה חיובית אצל הלקוח. אם גם אתם צריכים טיפול שיניים כלשהוא, מרפאת אסתטיק ליין היא בשבילכם!
 

מאמרים:

טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב