הלבנת שיניים במרפאת שיניים


מרפאות שיניים מציעות לנו אופציות שונות להלבנת שיניים, מהירה, יסודית, ואיכותית. אנחנו נציג בפניכם דוגמאות שונות לטיפולים שאתם יכולים לקבל במרפאה.

הלבנת שיניים עם סד לילה
טיפול זה כולל שני שלבים. בשלב הראשון הרופא לוקח מידות של מבנה השיניים על מנת ליצור סד לילה אישי. הסד הוא תבנית עשויה סיליקון, אשר מונח בצורה הרמטית על השיניים על מנת שהחומר המלבין אשר מניחים בתוכו, לא ידלוף אל החניכיים.

בשלב השני, הרופא נותן לנו מזרקים עם חומר מלבין בריכוז של 10 עד 20 אחוז, אשר אותו אנחנו מזריקים אל תוך הסד, ולאחר מכן אנחנו מניחים את הסד על השיניים.

הטיפול עצמו נמשך בין עשרה ימים לשבועיים, כשאת התוצאות נתחיל לראות אחרי ארבעה ימים.

יתרונות טיפול בסד לילה – הטיפול מתבצע בזמננו החופשי, אנחנו לא צריכים להגיע למרפאה לצורך זה, ניתן לחזור על הטיפול כמה שרוצים, והשימוש בסד לא גורם נזק לשן.

חסרונות טיפול בסד לילה – מדובר בטיפול שלוקח יותר זמן מטיפולי הלבנה אחרים, הוא מחייב שימוש עקבי בסד לאורך זמן, ומדובר באלמנט שהוא לא תמיד נוח לשימוש.
 

הלבנת שיניים בלייזר
שיטה זו עובדת באופן הבא: בתחילה הרופא מורח חומר הלבנה בריכוז של 35 אחוז על גבי השיניים, לאחר מכן הוא מאיר עליהן באמצעות קרן לייזר אשר מאיצה את הפעולה הכימית של החומר. בצורה כזו החומר חודר אל תוך השן ומבהיר אותה.

יתרונות טיפול הלבנת שיניים בלייזר – כאמור, זה הטיפול המהיר ביותר שקיים היום בשוק, אחרי טיפול או שניים אצל הרופא אפשר ליהנות משיניים לבנות לתקופה של 4 עד 6 שנים.

חסרונות טיפול הלבנת שיניים בלייזר – הטיפול גורם לרגישות גבוהה של השיניים לחום ולקור, יכול לגרום לדלקות חניכיים, לפגיעה בעצב השן וברקמות שסביבה. כמו כן, שיטת הלבנה זו יקרה יותר משאר שיטות ההלבנה.

הלבנת שיניים בשיטת קרן אור כחולה
הלבנת שיניים מתבצעת באמצעות מנורת LED. היא דומה לשיטת טיפול באמצעות לייזר, אך היא נחשבת פחות אגרסיבית. הטיפול מתבצע באמצעות מריחת חומר הלבנה בריכוז של 15 עד 25 אחוז על גבי השיניים, עליו מקרינים אור כחול אשר מאיץ את תהליך השפעת החומר על השן.

יתרונות טיפול הלבנת שיניים בשיטת קרן אור כחולה – הטיפול נמשך שעה, ברוב המקרים יספיק מפגש אחד והטיפול אינו אגרסיבי.

חסרונות טיפול הלבנת שיניים בשיטת קרן אור כחולה – אחרי הטיפול עלולה להיווצר רגישות בשיניים למשך מספר ימים.
 
צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם
טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב