צרו עמנו קשר
לקביעת תור לפגישה
ונחזור אליכם בהקדם

בריאות הפה

אחד הדברים הראשונים שאנו רואים כשאנו נפגשים עם מישהו אחר הוא השיניים שלו. אי אפשר להתחמק ממפגש עם מראה השיניים וכבר בחיוך הראשון הן נחשפות במלוא הדרן או שלא במלוא הדרן. בריאות הפה הוא מושג שמתייחס כמובן לפן הבריאותי אך אסתטיקת הפה יכולה להיות לא פחות חשובה. בשנים האחרונות טיפול הלבנת שיניים בתל אביב כמו גם בכל מקום אחר הפכו לפופולאריים מאוד ואם אתם מחפשים הלבנת שיניים מומלצת אסתטיק ליין היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

לא רק לעשירים
טיפול הלבנת שיניים בתל אביב היה בעבר נחלתם של העשירים, של אלו שיכולו להרשות לעצמם את המראה המושלם. אך בריאות הפה צריכה להיות אצל כולם ובכלל זה גם אסתטיקת הפה והיום הטיפולים הללו כבר לא יקרים כמו בעבר וכל אחד יכול ליהנות מהם. בריאות הפה ובכללה הלבנת שיניים מומלצת מתחילה קודם כל עם ניקוי של השיניים והסרת הכתמים הקיימים בהן, כתמים שיכולים להיווצר משתייה מרובה של קפאין, מעישון ומתזונה לקויה ורק לאחר מכן עושים שימוש בחומרי הלבנה שמבהירים את השן.

לקראת אירוע או סתם בלי סיבה
שמירה על בריאות הפה על ידי הלבנת שיניים יכולה להתקיים לפני אירוע מה שאומר שאם יש לילד אוטוטו בר מצווה או שהבת מתחתנת ואתם רוצים להיראות מושלם הלבנת שיניים תהיה פתרון מצוין עבורכם אך גם ללא סיבה מיוחדת וסתם כי אתם רוצים להיראות נהדר זה מספיק. הלבנת שיניים משפרת את הביטחון העצמי וכל אחד ייהנה מהתוצאות שלה.

הלבנת שיניים עושים רק באסתטיק ליין
אם בריאות הפה חשובה לכם ואתם צריכים טיפול שיניים כלשהוא ובכללו הלבנת שיניים באסתטיק ליין תמצאו את מבוקשכם. אסתטיק ליין היא מרפאה אשר מבצעת את כל סוגי הטיפולים, טיפולים חדשניים על ידי רופאים מצויינים. החל מסתימת חור בשן ועד להשתלת שיניים או טיפולים מתקדמים אחרים תמצאו ב- אסתטיק ליין והכל עם הציוד החדשני ביותר ועם הצוות הטוב ביותר שיעשה את הכול על מנת לסייע לכם לשמור על בריאות הפה.

מאמרים:

טלפון
03-3772288
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב

 
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
צרו עמנו קשר לקביעת תור לפגישה ונחזור אליכם בהקדם
Esthetic Line - 
המרכז לשיקום הפה
טלפון
072-33-80-438
חירום - 054-5789466
כתובת
שדרות יהודית 3, תל אביב